Kontaktid

BLRT Refonda Baltic OÜ
Aadress: Kopli 103, 11712 Tallinn, Eesti
Tel.: +372 610 2933
Faks: +372 610 2444
E-post: refonda@blrt.ee
Arved: invoices@blrt.ee
Rg-kood: 12497282
SIA Refonda
Aadress: Katlakalna 9, LV-1073 Riia, Läti
Tel.: +371 2544 4422
E-post: info@refonda.lv
Arved: invoices@blrt.ee
Rg-kood: 40003981529
 
 
Eesti
Kopli 103, 11712 Tallinn / E–R 08:00–16:30
Anton JartsevTootmisdirektor
+372 56996854
a.jartsev@blrt.ee
Kristiina MakarovaLogist, konteinerite tellimine
+372 5124498
refonda.logistik@blrt.ee
Meelis KroonmäeTehnikadirektor
+372 56 856 753
m.kroonmae@blrt.ee
Maria ZabelinaKaaluoperaator
+372 6102933
refonda.kopli@blrt.ee
Valeri JelkinMusta metalli vastuvõtja
+372 56853222
v.jelkin@blrt.ee
Värvilise metalli vastuvõtja+372 506 0136
Konstantin GordijenkoJuhatuse liige / Müügiosakonna juhataja
+372 53058237
k.gordienko@blrt.ee
Vaike IlvesJuhiabi
+372 6102933
refonda@blrt.ee
Juri SamoshenkovProjektide juht
+372 5156767
j.samoshenkov@blrt.ee
Silluse 15, Betooni 7, 11415 Tallinn / E‒R 08:00–17:00, L 08:00–15:00
Priit SoosuuVastuvõtja
+372 5330 6468
refonda.tallinn2@blrt.ee
 
Vitamiini 3, 51014 Tartu / E‒R 08:00–16:30 | Laupäeval ajutiselt suletud
Martin MoksPiirkonna juht
+372 5340 1564
martin.moks@blrt.ee
Tõnu TobrelutsVastuvõtja
+372 503 3364
refonda.tartu@blrt.ee
Narva tn. 43, 44311 Rakvere / E‒R 08:00–16:30
Mihail ZotovPiirkonna juht
+372 508 0650
mihail.zotov@blrt.ee
Ivo AasaVastuvõtja
+372 521 1325
refonda.rakvere@blrt.ee
Savi 37, 80010 Pärnu / E‒R 08:00–16:30
Martin MoksPiirkonna juht
+372 5340 1564
martin.moks@blrt.ee
Roman RõbassovVastuvõtja
+372 5333 1500
refonda.parnu@blrt.ee
Jaama 22a, 72213 Türi / E‒R 08:00–16:30
Martin MoksPiirkonna juht
+372 5340 1564
martin.moks@blrt.ee
Tõnu Lips Vastuvõtja
+372 5332 7810
refonda.turi@blrt.ee
Kaubajaama tee 1, 65603 Võru / E‒R 8:00–16:30
Martin MoksPiirkonna juht
+372 5340 1564
martin.moks@blrt.ee
Matti SõmerVastuvõtja
+372 520 5955
refonda.voru@blrt.ee
Ehitajate tee 120, 30221 Kohtla-Järve / E‒R 08:00–16:30
Mihail ZotovPiirkonna juht
+372 508 0650
mihail.zotov@blrt.ee
Igor FjodorovVastuvõtja
+372 5300 0374
refonda.kohtla@blrt.ee
 
Joala 38, 21004 Narva / E‒R 08:00–16:30
Mihail ZotovPiirkonna juht
+372 508 0650
mihail.zotov@blrt.ee
Aleksei KononenkoVastuvõtja
+372 508 7328
refonda.narva@blrt.ee
Läti
Ledurgas ja Tvaika tänava ristmik, Riia / E‒R 09:00–17:00
+371 2025 7074
port@refonda.lv