Ettevõttest

Ettevõttest

BLRT Refonda Baltic tegeleb värvilise vanametalli kokkuostu, käitlemise ja müügiga. Ettevõtte on osa Läänemere piirkonna ühest suurimast tööstuskontsernist BLRT Grupp.

Metalli kokkuostupunkt asub Tallinnas aadressil Kopli 103.

 

 

 

 

Keskkonnahoid

Ressursside kasutamine on pidev, perioodiline protsess. Toormaterjale kaevandatakse, töödeldakse ning neist valmistatakse tooteid, mis muutuvad aja jooksul vanaks ja kasutuskõlbmatuks. Pärast nende ringlusse võtmist ja töötlemist suunatakse jäätmed taaskasutusse, kus neile uus elu antakse. Tarbimisest üle jäävate kasulike materjalide ringlusse võtmine toob kasu keskkonnale, hoides ära looduse lagastamise, loodusvarade raiskamise ja andes toorainet uute toodete jaoks.


Visioon

Meie visioon on edendada sotsiaalselt vastutustundlikku äritegevust, et parandada kohaliku kogukonna ning laiemalt kogu ühiskonna elukvaliteeti kooskõlas keskkonna talumisvõimega. Jagades meie ettevõtte väärtusi, nägemust ja teadmisi oma koostööpartneritega, pakume parimaid taaskasutuslahendusi, et säästa loodust ja muuta tootmine efektiivsemaks.

Missioon

Olla vanametalli käitlemisvaldkonnas oma klientidele parimaks partneriks.

Strateegia

Areneme pidevalt nii organisatoorselt kui tehnoloogiliselt, et rahuldada oma klientide vajadusi parimal võimalikul viisil ning kaitsta keskkonda.

Väärtused

Lähtume oma töös järgmistest väärtustest: